+48 510 406 668 kontakt@melius.pl
Logo

CHIRURGIA NACZYNIOWA REHABILITACJA OSTEOPATIA

ul. Łódzka 35-37, 87-100 Toruń (Stawki)

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

+48 510 406 668

kontakt@melius.pl

Chirurg Naczyniowy MELIUS clinic Toruń

Dr Jan Szczepański

lek.

Jan Szczepański

Wśród pacjentów cieszący się opinią lekarza z powołania: empatycznego i oddanego całym sercem swojej pracy.

Specjalizacje:

  • chirurgia
  • chirurgia naczyniowa
  • flebologia

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy (1997). Uczestnik wielu kongresów w kraju i zagranicą. Wieloletni pracownik placówek medycznych państwowych i prywatnych, m.in. szpitali w Toruniu, Chełmży, Bydgoszczy i w Warszawie, lecznic prywatnych w Warszawie, Bełchatowie, Toruniu, Bydgoszczy.

Swoje zainteresowania zawodowe doktor Szczepański koncentruje na diagnostyce i leczeniu chorób tętnic i żył wszystkimi dostępnymi metodami. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza wieloletniej nauce w różnych oddziałach chirurgii ogólnej, a następnie naczyniowej w Polsce i w Europie (m.in. Paryż i Lizbona).

Wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza podczas staży w wiodących ośrodkach chirurgicznych w kraju i za granicą, między innymi w Klinice Chirurgii Naczyniowej i Angiologii CMKP w Warszawie. Tam pracował i uczył się pod okiem prof. Waleriana Staszkiewicza, któremu jest szczególnie wdzięczny za okazaną, wręcz rodzicielską, cierpliwość i wolę nauczenia go trudnej sztuki chirurgii naczyniowej i możliwości prowadzenia pionierskich badań nad diagnostyką powikłań naczyniowych w stopie cukrzycowej.

Pracuje w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Szpitala Eskulap – Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń w Osielsku k. Bydgoszczy, gdzie pod czujnym okiem i ręką prof. Stanisława Molskiego może rozwijać swoją pasję zawodową, którą jest chirurgia naczyniowa i flebologia.

Dodatkowo interesuje się leczeniem owrzodzeń oraz ran przewlekłych, a także stopy cukrzycowej, współpracując z magistrem pielęgniarstwa Andrzejem Przewięźlikowskim (spec. leczenia ran przewlekłych i owrzodzeń)

W czasie wolnym uprawia kite-surfing oraz narciarstwo, jogging, ćwiczy na siłowni..

Znajomość języków
Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Dzięki dr Szczepańskiemu żyję. Zlecił te badania które inni pomijali. Diagnostyka super. Później blok operacyjny. Osoba o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej. Wyjaśni, wytłumaczy i to nie na zasadzie „na odczep się”. Miła atmosfera, bez pośpiechu i nerwowego spoglądania na zegarek. Polecam.

Janusz P.

Pacjent 

+48 510 406 668

Łódzka 35-37, Toruń

Free Image from Freepik

Designed by Richard Pruzek