Jarosław Połowniak

Dla pacjentów to terapeuta uważny i wrażliwy na ich cierpienie. W swojej pracy łączy różne poznane techniki, aby jak najlepiej pomóc każdemu.

Specjalizacje:

  • Fizjoterapia
  • Terapia manualna
  • Terapia czaszkowo-krzyżowa (cranio-sacralna)
  • Osteopatia
  • Osteopatia Pediatryczna (w trakcie)

Absolwent VI stopniowego Kursy terapii manualnej w modelu holistycznym dra Andrzeja Rakowskiego (2009), Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku Fizjoterapia (2011) oraz Belgijskiej Szkoły Osteopatii FICO (2019).

Holistyczne podejście do leczenia pacjentów jest priorytetem działania D.O. J. Połowniaka. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza intensywnej 2-letniej pracy w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji (CKR) w Konstancinie-Jeziornej na oddziale neurologicznym, gdzie pracował zwłaszcza z pacjentami po udarach. Systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, regularnie poszerzając swoje kompetencje. Podczas wieloletniej praktyki pomagał m.in. pacjentkom w bólowych problemach w ciąży, a następnie ich dzieciom po narodzinach. Posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami onkologicznymi. Pomaga zarówno przy bólach migrenowych, jak i rwach kulszowych pacjentom w każdym wieku.

Czas wolny chętnie spędza latem na rolkach, na wędkowaniu i żeglując, zimą na nartach. Relaksuje się w saunie lub przy gotowaniu.

Znajomość języków:
Angielski, Norweski

Dzięki dr Szczepańskiemu żyję. Zlecił te badania które inni pomijali. Diagnostyka super. Później blok operacyjny. Osoba o wysokiej kulturze osobistej i zawodowej. Wyjaśni, wytłumaczy i to nie na zasadzie „na odczep się”. Miła atmosfera, bez pośpiechu i nerwowego spoglądania na zegarek. Polecam.

Janusz P.

Pacjent 

Lepsze zdrowie jest naszą misją

510 406 668

510 262 287

kontakt@meliusclinic.eu

ul. Łódzka 35-37

87-100 Toruń